Коли проводити заміну обігрівача

Чим старшою стає ваша система кондиціонування, тим більше вона зношується. Хоча ремонт стає необхідним, заміну всієї повітряної системи іноді можна відкласти. Однак є деякі умови та ознаки, які вказують на те, що настав час замінити обігрівач.

Обігрівач вимагає занадто багато ремонту

До того моменту, коли обігрівач досягає останні кілька років корисності, деякі частини обігрівача вже не працюють. Потребує постійного ремонту та виклику сервісу. Таким чином повна заміна обігрівача стає дещо дешевшою.

Для заміни обігрівача потрібна повністю нова система. На щастя, новітні повітряні системи сьогодні є високоефективними, тому, незважаючи на те, що початкова вартість може бути високою, це хороша інвестиція.

Якщо ви знову і знову телефонуєте техніку, можливо, настав час подумати про заміну обігрівача.

Збільшення витрат на енергію

Ви раптом помітили, що ваші рахунки за електроенергію вищі, ніж зазвичай? Це може бути ознакою того, що ефективність вашої печі старіє. Усі частини системи центрального кондиціонування працюють разом і потребують одна одної для забезпечення типу кондиціонування повітря, який ви запрограмували в термостаті. Коли одна або кілька з цих частин зношуються, їм починає вимагатися більше ресурсів для того самого обсягу роботи в системі кондиціонування повітря.

Якщо проблема одинична, система кондиціонування потребує заміни лише кількох частин. Наприклад, двигуни, які згоріли або більше не можуть прокачувати повітря через повітроводи та топку. Це означає, що хоча повітря може бути кондиціонованим, вам важко переїхати в будинок. Підрядник з обігрівачів або почистить двигуни, або замінить їх.

Однак у вас може бути більше ніж одна проблема, і всі вони повторюються та спричиняють незворотні пошкодження. Тоді, можливо, буде краще знайти заміну для вашої печі, ніж ризикувати подальшим збільшенням витрат на електроенергію.

Обігрівач вже не той

Власники повинні звертати увагу, коли обігрівач діє нестандартно. Оскільки існує належний спосіб функціонування обігрівача, будь-який знак, який вказує на протилежне, є попередженням про виклик до служби підтримки.

Наступного разу, коли ви вмикатимете обігрівач, перевірте, чи:

* Чутні дивні звуки, такі як вібрація або скрип
* Нагрівач здається занадто гарячим або холодним
* Опалення та кондиціонування повітря вже не такі хороші, як раніше
* Повітря має незвичайний запах або відчуття

Зокрема, якщо ви деякий час не обслуговували свою центральну систему кондиціонування, ваш технік з опалення, вентиляції, вентиляції та кондиціонування може запропонувати замінити деякі частини печі.

За виняткове обслуговування опалення, чемпіони з обслуговування

Який би тип заміни печі вам не потрібен, Service Champions доступний домовласникам у Каліфорнії. Як найнадійніші підрядники, ми пишаємося тим, що надаємо виняткові послуги з опалення, а також турботу про клієнтів.

Ми хочемо, щоб заміна вашої печі була безперебійною, тому ми надсилаємо вам найкращих підрядників з опалення, вентиляції, вентиляції та кондиціонування повітря. Щоб зустрітися з підрядником, якому ви віддаєте перевагу, зв’яжіться з одним із наших корисних представників у нашому центрі обслуговування клієнтів.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *