9 обов’язкових до уваги сантехнічних правил для всіх домовласників

Не починайте роботу, не перевіривши Єдиний національний сантехнічний кодекс

Дуже важливо знати сантехнічні норми, недотримання цього може мати серйозні наслідки. Національний уніфікований сантехнічний кодекс (NUPC) визначає мінімальні стандарти, яким повинні відповідати всі сантехнічні системи та прилади в Сполучених Штатах. Він охоплює все: від змішувачів і унітазів до водонагрівачів, стоків і світильників.

Уважно прочитайте його та переконайтеся, що ви його розумієте, перш ніж розпочинати будь-яку роботу, і не намагайтеся робити нічого, що не зазначено в коді. Це не та ситуація, коли вам краще просити вибачення замість дозволу.

Крім того, важливо переконатися, що всі частини наявної сантехнічної системи вашого дому відповідають нормам, включаючи каналізаційну трубу, трубу водопостачання та електричну проводку, перш ніж намагатися ремонтувати своїми руками або виконувати завдання з обслуговування сантехніки.

Правильний нахил водостічних труб

NUPC вимагає встановлення водостічних труб із нахилом для всіх багатоповерхових будівель. Цю вимогу впроваджено для запобігання затопленню підвальних приміщень зливовими водами під час сильних злив. Ухил дренажу має становити від 1/4 дюйма на фут до 1/2 дюйма на фут, але не може перевищувати 1 фут на фут.

 

Встановіть Cleanouts

Метою очищення є забезпечення доступу для обслуговування, перевірки або технічного обслуговування системи трубопроводів. Очисники встановлюються в стінах вашого дому, підвалах і кімнатах, іноді під раковинами та ваннами.

Розташування ваших очисних приміщень має бути чітко позначене на плані поверху, щоб ви могли легко знайти їх у разі потреби. Ви також повинні знати, де знаходиться основний запірний кран, якщо вам знадобиться перекрити подачу води в будинок.

Уникайте вирізання в балках

Виїмки в балці для розміщення сантехніки – погана ідея, і її слід уникати.

Балки міцні і витримують велику вагу. Вони також призначені для кріплення разом через рівні проміжки для утворення безперервної несучої конструкції. Коли ви вирізаєте в них виїмки, вони перестають виконувати свою функцію і можуть вийти з ладу.

Переконайтеся, що у вас є фітинги та труби потрібного розміру

Встановлюючи дренажні труби, вам потрібен відповідний розмір і підбірка для вашого будинку. Це важливо, оскільки це допоможе захистити ваш фундамент від пошкодження водою та можливого розвитку цвілі.

Крім того, якщо у вас немає потрібного розміру або кріплення для ваших дренажних труб, це може спричинити проблеми із затопленням. Місцеві сантехнічні норми передбачають правильні розміри необхідних дренажних труб.

Переконайтеся, що у вас є відповідний матеріал для ваших труб

Більшість сантехнічних норм вимагають використання мідних труб для систем розподілу води та запобігання зворотному потоку. Однак деякі місцеві органи влади можуть дозволити використовувати інші матеріали замість міді, якщо виконуються певні умови.

Труби ПВХ прийнятні для більшості систем дренажних труб.

Забезпечте достатній тиск води

Низький тиск води може бути наслідком неправильного розміру чи типу насоса, заниженого розміру основної лінії або навіть негерметичної труби. Дотримання правил сантехніки є життєво важливим для зменшення ризику витоків у вашій системі водопостачання. Це може призвести до дорогого ремонту або потенційної шкоди вашому дому.

 

Водостічні труби повинні бути правильно вентильовані

Ваша сантехнічна система потребує належної вентиляції, оскільки це допоможе усунути запахи та вологу у вашому домі. Якщо немає належної вентиляції, це може призвести до появи цвілі та цвілі на стінах або дошках підлоги у вашому будинку.

Ще одна причина, чому правильна вентиляція є важливою, полягає в тому, що вона може запобігти витоку каналізаційних газів у ваш будинок. Якщо немає належної вентиляції, каналізаційні гази можуть легко просочитися у ваш будинок через тріщини в трубах. Ці гази небезпечні для людей з алергією або астмою, оскільки вони можуть спровокувати напад астми або викликати алергічну реакцію у тих, хто чутливий до них.

Правильне розміщення світильників і відстань

Сантехнічні прилади слід розташовувати на відстані не менше 12 дюймів один від одного, щоб забезпечити належний дренаж. Це особливо важливо для унітазів і раковин, які вимагають мінімальної відстані між ними, щоб запобігти переповненню при використанні обох світильників.

 

Не забувайте підтримувати структуру будівлі

Ви ніколи не повинні встановлювати сантехніку без попередньої перевірки з інженером-конструктором, щоб переконатися, що конструкція вашого будинку здатна витримати всю додаткову вагу від цих нових установок. Крім того, майте на увазі, що для будь-яких доповнень вашого будинку можуть знадобитися додаткові дозволи від місцевого відділу будівництва перед початком будівництва.

Хочете дізнатися більше про національні та місцеві сантехнічні норми? Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до спеціалістів із сантехніки Південної Каліфорнії.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *