Кондиціонер не охолоджує

Кондиціонер не охолоджує

Існує цілий ряд проблем і змін у поведінці, через які кондиціонер не охолоджує. Якщо ви зіткнулися з однією з наведених нижче проблем, зателефонуйте нам сьогодні, щоб отримати додаткову допомогу.

З наближенням теплої погоди все більше людей починають вмикати центральну систему кондиціонування. Власники будинків, які вирішили пропустити регулярне технічне обслуговування кондиціонера, виявлять, що їх центральна система кондиціонування вже не така, якою вони її пам’ятають.

Блок кондиціонування повітря не навчається

Як правило, коли зовнішній блок не навчається, це пов’язано з тим, що перемикач у коробці датчиків електричної системи вашого будинку викинуто. Коли це станеться, ви можете легко скинути його, знайшовши цю панель вимикача.

Якщо ви виявите, що кондиціонер усе ще не працює, наступною ймовірною причиною є термостат. Несправний термостат не зможе зв’язатися з рештою центральної системи кондиціонування. Ваш підрядник з опалення, вентиляції та кондиціонування повітря може виправити це за вас.

Кондиціонер не охолоджує рівномірно

Повітроводи, які використовуються для транспортування кондиціонованого повітря по всьому будинку, мають правильний розмір для кожної кімнати в будинку. Однак є й інші змінні, які слід враховувати, наприклад, кількість світла, що проникає через вікна. Щоб керувати джерелом тепла та відповідати кондиціонуванню повітря, ми встановили заслінки в системі повітроводів для контролю потоку повітря.

Ваш підрядник з кондиціонування повітря працюватиме з вами, щоб оцінити домашню обстановку та налаштувати кондиціонування повітря для кожної кімнати чи зони будинку.

also check 

Also read: whatapp will cease to work on selected phones in 2023 

You can follow our facebook page for more

 

Кондиціонер не охолоджує

Якщо кондиціонер не відчуває холоду, проблема криється в панелі керування. В іншому випадку причиною проблеми може бути охолоджуюча рідина. У будь-якому з цих випадків необхідна турбота та увага вашого підрядника, щоб відновити роботу.

Самостійно працювати з холодоагентом може бути небезпечно. Для вашої безпеки очікуйте, що ваш надійний підрядник, сертифікований EPA, забезпечить належний догляд.

Блок конденсатора постійно вмикається та вимикається

Конденсаторний блок поза вашим домом містить засоби безпеки всередині блоку, які автоматично вимикають систему, коли тиск падає нижче певного рівня. Коли тиск знову підвищиться, система знову вмикається. Тиск може змінюватися залежно від температури загалом, а також від рівня холодоагенту, що міститься в системі подачі повітря.

Якщо ваш конденсатор продовжує циклічно вмикатися та вимикатися, ваш підрядник з кондиціонування може оцінити засоби безпеки, щоб забезпечити належну роботу.

Конденсатор не запускається

Якщо ваш конденсатор не вмикається, почніть із скидання блоку автоматичного вимикача та зателефонуйте в Southern California Edison. Часто щось таке просте, як влада, може вирішити проблему прямо зараз. Якщо ні, це може бути більшою проблемою з термостатом і проводкою.

Поширені причини проблем з кондиціонером

З часом і використанням досвід використання навіть найкращої центральної системи кондиціонування змінюється. Є деякі поширені проблеми, від яких жодна центральна система кондиціонування не може повністю позбутися без допомоги підрядника HVAC. До них належать:

  • Кабелі

Існують різні мережі кабелів, які з’єднують одну частину системи центрального кондиціонування з іншою. Деякі з цих кабелів відкриті над землею, інші приховані за стінами. Коли ці кабелі ламаються, роз’їдаються або будь-яким чином пошкоджуються, робота системи кондиціонування повітря страждає.

  • Дефіцит холодоагенту

Холодоагент у центральній системі подачі повітря проходить через замкнутий контур труб. Хоча холодоагент не потрібно доливати, деякі центральні системи подачі повітря накопичують витоки. Коли це відбувається, охолоджуюча рідина витікає, забруднюючи подачу повітря. Ваш підрядник з опалення, вентиляції та кондиціонування повітря відремонтує це за вас, відновивши працездатність вашого будинку та системи вентиляції.

  • Накопичення льоду

Лід може накопичуватися навколо змійовиків випарника або навіть зовні пристрою. Зазвичай це трапляється, коли повітряний фільтр не був замінений. Брудний повітряний фільтр означає, що центральна система подачі повітря повинна працювати вдвічі більше, щоб проштовхнути повітря через забитий фільтр. Це призводить до того, що холодне повітря циркулює в центральній системі повітря, перш ніж досягне системи повітроводів, заморожуючи внутрішні частини.

Потрібна професійна увага та точність, щоб очистити накопичений лід, не пошкодивши делікатні частини, які складають внутрішню структуру кондиціонера.

  • Брудні змійовики випарника, фільтри та конденсатори

Замінити повітряний фільтр – це те, що домовласники можуть зробити самі. Повітряний фільтр є першою лінією захисту від частинок і хвороботворних мікроорганізмів, які шкодять повітрю і системі кондиціонування.

Це простий спосіб підтримувати якість повітря у вашому домі, одночасно захищаючи ефективність і чистоту вашої системи центрального кондиціонування.

  • Несправні двигуни

Коли один із цих двигунів повітродувки працює на половинній швидкості або повністю зупиняється, центральна система подачі повітря зазнає непотрібного навантаження. Вибір заміни цих двигунів допоможе вашому обігрівачу та кондиціонеру працювати ефективніше та довше.

  • Несправні компресори

Компресори відповідають за перекачування стисненого холодоагенту через систему кондиціонування повітря та охолодження. Коли компресор не працює, сила струму зростає, щоб задовольнити вимоги, запрограмовані в термостаті.

У вашому кондиціонері потрібно буде замінити конденсатор, частково або повністю, щоб можна було відновити роботу кондиціонування повітря у вашому домі.

  • Несправні термостати

Будинки, обладнані несправними термостатами, зазвичай мають аналогові термостати, які не встигають за сучасними моделями. Сьогодні термостати є цифровими, мають сенсорний екран і з меншими проблемами спілкуються з рештою системи. Крім того, старі термостати містять ртуть, яка становить велику небезпеку в будинку.

Будь-який підрядник HVAC рекомендує замінити старі термостати на більш ефективні моделі, щоб заощадити час, гроші та проблеми.

Зверніться до компанії Service Champion, щоб отримати найкращий догляд за кондиціонеромс

Service Champions – Heating & Air Conditioning – є найкращим постачальником HVAC для Південної Каліфорнії. Як єдиний підрядник з кондиціонування повітря, який має діамантовий сертифікат, ми досягаємо позитивних результатів у поєднанні з винятковим обслуговуванням клієнтів і експертним технічним обслуговуванням.

Щоб відчути різницю, яка приходить від чудового опалення та охолодження, зв’яжіться з одним із наших представників у нашому центрі обслуговування клієнтів або заплануйте сервісне обслуговування, щоб прискорити роботу вашого кондиціонера.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *